WEB SAYFAMIZA HOŞGELDİNİZ
2001 yılının Şubat ayında kurulan MET MÜHENDİSLİK hem yurt içinde hem de uluslararası pazarda taahhüt edeceği işlerde, son teknoloji ve tasarım ile mekanik, elektrik ve genel mühendislik çözümlerinin bulunmasına olanak sağlamaktadır.

MET MÜHENDİSLİK, sürekli gelişen sektördeki teknik yenilikleri, kaliteli, uygulanabilir şekilde, üreticiden bağımsız çözümlerle, müşterilerinin güvenilir, güçlü teknik partneri ve çözüm ortağı olarak sunmaktadır.

Rusya’dan Cezayir’e, Libya’dan Romanya’ya, Makedonya’dan Türki Cumhuriyetlere (Özbekistan, Kazakistan, Türkmenistan) oldukça geniş bir coğrafyada sayısız projeye imzasını atan ve halen bu ülkelerin pek çoğunda aktif olarak faaliyetlerini sürdüren MET MÜHENDİSLİK, elektromekanik mühendislik hizmetlerini “sınırsız hizmet ve müşteri memnuniyeti” prensibi ile yapmaya devam etmektedir.

MET MÜHENDİSLİK, iş merkezi, otel, sanayi tesisleri, sosyal binalar gibi, bir çok fonksiyonel yapının mekanik ve elektrik tesisat müteahhitliğini bugüne kadar başarı ile gerçekleştirmiş olup uluslararası müteahhit firmalarla iş ortaklığı yapmayı hedeflemektedir.
Met Mühendislik İnşaat ve Mekanik Elektrik Taahhüt A.Ş. | Copyright © 2012